Yngve Ekstrom fåtölj

604510

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, modell Ruster, stomme i massiv teak, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, 1950-tal, Swedese, höjd ca 97, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, märken/repor, nackkudde saknas

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Yngve Ekstrom fåtölj

Budhistorik (21 bud)
4558371
4558375
3 800
4558371
3 600
4558370
3 400
4558352
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.