Stege av furu

604508

STEGE, 1900-talets första hälft, delvis bemålad furu, höjd ca 195 cm

Slitage, färgen kraftigt nött

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Stege av furu

Budhistorik (14 bud)
4556516
900
4556485
850
4556514
4556485
750
4556510
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.