Poul Volther serveringsvagn

604505

POUL VOLTHER, serveringsvagn, massiv betsad bok samt teakfaner, hjul, 1950-/60-tal, Gemla, höjd ca 62, 74x49 cm

Bruksslitage, torrt gummi i hjultrissorna

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Poul Volther serveringsvagn

Budhistorik (9 bud)
4554640
700
4552954
650
4550135
600
4551895
550
4550135
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.