Sängar design Carl Malmsten

604487

CARL MALMSTEN, "Maj", sängar, 1 par, 1900-talets mitt, vitlackerad furu, brännmärkta CM, bäddmått ca 200x90 cm vardera

Avskavd färg, repor, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Sängar design Carl Malmsten

Budhistorik (3 bud)

4565597
900
4558547
500
4557020

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.