Sängram 1960-tal

604479

SÄNG, 1960-tal, troligen Danmark, ek och valnöt, med integrerat utdragbart bord, bäddmått ca 202 x 85 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sängram 1960-tal

Budhistorik

2019-01-17 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.