Byrå i teak

604477

BYRÅ, troligen Danmark, 1950/60-tal, teak, 5 lådor, höjd ca 88. bredd ca 76, djup ca 42 cm

Lättare bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Byrå i teak

Budhistorik (22 bud)
4568752
1 900
4568771
1 800
4568752
1 700
4568623
1 600
4565068

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.