Stolar med lädersits design John Kandell

604476

JOHN KANDELL, stolar, 5 st, 1960-tal, ek, sits i naturfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, sitsar med fläckar, märken, patina

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (21 bud)
4567605
5 200
4567603
5 000
4567571
4 800
4567601
4 600
4567571
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.