Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

604472

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pion", stilleben, signerad och daterad a tergo -10, olja på duk, ca 54x73 cm

oramad

Rum 15

Budhistorik (14 bud)
4551336
5 600
4551251
5 400
4549533
5 200
4549432
5 000
4549532
5 000

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.