Nadezda Streltsova oljemålning

604470

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2010, olja på duk, ca 82x55 cm

Oramad

Rum 18

Budhistorik (32 bud)
4555898
8 800
4552651
8 600
4552651
8 200
4552991
8 000
4552651
7 800

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.