Handspegel Svenskt Tenn

604469

ESTRID ERICSSON, handspegel, 1930-tal, Firma Svenskt Tenn, Estrid Ericsson, handtag med dekor av mässing, längd 22 cm

Slitage

Diverse, Design, Metall

Monter 4

Handspegel Svenskt Tenn

Budhistorik (16 bud)
4551407
2 800
4550575
2 600
4551405
2 600
4550575
2 400
4551404

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.