Barnvagn 1800-tal

604465

BARNVAGN, 1800-talets slut, rotting och smide, vitmålad, klädd i grön vaxad duk, längd ca 125 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage, färgbortfall, sufflett saknas

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Rum 20

Barnvagn 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4554065
900
4553167
850
4554062
4553167
750
4552760
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.