Hylla 1800-talets slut

604464

ATENNIEN, 1800-talets slut, betsad björk, svarvade pelare, höjd ca 124, 53x32 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Hylla 1800-talets slut

Budhistorik (16 bud)
4556410
4556408
950
4556399
900
4556405
900
4556399
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.