Satsbord 3 dlr

604463

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets början, bemålat, blomdekor, höjd 70, 55x40 cm

Ytskador,

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Satsbord 3 dlr

Budhistorik

2019-01-09 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.