Erik Birger Gustavsson oljemålning

604461

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): Blomsterstilleben, signerad och daterad Erik B. Gustavsson -43, olja på duk, ca 61x73 cm

Fack 3

Budhistorik (2 bud)

4554818
4554401

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.