Rolex armbandsur 18 k guld med diamanter

604449

ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 18 k vitguld med briljanter, 1980-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 6913, serienr. 6053955, armband original refnr. 8570, viklås original, diameter 26 mm, vikt 63 g

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Länk med kraftigt slitage, diamantkrans ej original

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

4548465
21 000
4548464
19 000
4547085
18 000
4543987
13 500

Slutpris SEK:
21 000
2 062 EUR, 2 289 USD
Utropspris SEK:
48 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.