Snurrstol 1900-talets mitt

604444

SNURRSTOL, 1900-talets mitt, formpressad sits i plast, klädd i imitationsskinn, underede i metall, reglerbar sitthöjd fr ca 56 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 8

Snurrstol 1900-talets mitt

Budhistorik (18 bud)
4556432
1 300
4556428
4556422
4556345
4552473
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.