Vägglampor 1960-tal

604442

VÄGGLAMPOR, 3 par, 1950/60-tal, böjbara armar, mässing samt plåt, längd ca 41 cm

Brukssltiage, bucklor samt mindre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Vägglampor 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
4555523
850
4555522
4555521
750
4555520
700
4555518
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.