C.G Hallberg skål på fot med uppsatsskål

604441

C.G HALLBERG, skål på fot, nysilver, 1900-talets första hälft, art deco, skål i rökfärgat glas, höjd 31, diameter 29 cm

Två pelare lösa, slitage

Diverse

Budhistorik (7 bud)
4555989
700
4548349
650
4548349
500
4555892
450
4548349

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.