Golvlampa OMI Danmark

604436

GOLVLAMPA, OMI Danmark, 1900-talets slut, mässing, höjd 182, djup 165 cm, reglerbar teleskoparm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa OMI Danmark

Budhistorik (18 bud)
4554691
1 600
4554533
4554533
4554690
4554533

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.