Spegel 1970-tal

604430

SPEGEL, 1970-tal, ram med infällda spegelglas, höjd ca 151x60 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 5

Spegel 1970-tal

Budhistorik (14 bud)
4553333
1 700
4553999
1 600
4553333
4553403
1 400
4553333

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.