Sam Larsson vilfåtölj

604428

SAM LARSSON, vilfåtölj Fenix, förkromad stomme, bärväv i Ironside-textil, lös dyna med djuphäftad klädsel i brunt skinn, ställbar, 1970-tal, Dux,

Bruksslitage, nackkudde saknas, någon ringa skada

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sam Larsson vilfåtölj

Budhistorik (10 bud)
4556949
3 200
4556728
4556728
2 800
4556947
2 600
4556728
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.