Leporelleoalbum erotica 1920-tal

604425

LEPORELLEOALBUM, innehållande 60 st fotografier, bla. japanska, erotica, 1920-tal

Slitage

Fotografi, Diverse

Budhistorik (8 bud)
4553582
4553686
3 800
4553582
3 200
4543229
4543229
2 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.