Isabella Wrangel oljemålning

604420

ISABELLA WRANGEL (1911-1975): Stad, signerad och daterad Isabella Wrangel, olja på duk, 72 x 92 cm.

UTSTÄLLD
Nordiska konstförbundet, Svenska sektionen, Göteborg 1957

Isabella Wrangel oljemålning

Budhistorik (74 bud)
4554874
21 000
4554869
20 000
4554873
20 000
4554869
19 500
4554865
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.