Mikael Röhr fotografi

604418

MIKAEL RÖHR (född 1946): "Little Richard", signerad, daterad och numrerad Mikael Röhr -75, fotografi utskrivet med k-bläck, motivyta 35x24,5 cm

Fotografi, Nutida

Fack 16

Mikael Röhr fotografi

Budhistorik (3 bud)

4555079
4554692
850
4546657

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.