Bojan Kina 1800-tal

604415

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, kangxistil, dekor av körsbärsblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd 30 cm

Mynning med nagg

Orientaliskt, Porslin

Bojan Kina 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4550291
4546020

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.