Birger Birger-Ericson oljemålning

604412

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Strandmotiv, signerad Birger, olja på pannå, ca 36x55 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (24 bud)
4554434
4554432
3 800
4554429
3 600
4554431
3 400
4554429
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.