Olle Tandberg oljemålning

604411

OLLE TANDBERG (1885-1952): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Olle Tandberg 1925, olja på pannå, ca 25x30 cm

Fack 11

Olle Tandberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4550297
2019-01-06 07:50:17

2019-01-08 kl 14:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.