Lars Erik Lindell oljemålning

604410

LARS ERIK LINDELL (född 1933): Blåsippor, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 45x88 cm

Tavelvagn 1

Lars Erik Lindell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4547035
650
4553493
600
4547035
550
4553489
500
4547035

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.