Byrå Regency

604409

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Regency, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 92, 91x55 cm

Ytskador, repor, lös listdel medföljer, senare lås

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå Regency

Budhistorik (13 bud)
4554027
4554026
950
4554025
900
4554024
850
4553682

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.