Lockurnor Kina

604406

LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm

Ett lock med skada, nagg

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Lockurnor Kina

Budhistorik (5 bud)
4554323
4554250
4553322
4553321
950
4544716
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.