Stig Lindberg vas

604404

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor av blommor, signerad Gustavsbergs Studiohand 140.F.10, höjd 21,5 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Stig Lindberg vas

Budhistorik (5 bud)
4553224
4542704
4553223
4542704
4542703
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.