Punschmuggar i silver

604401

PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, CG Hallberg, 1950, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 228 g

Bruksslitage

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Punschmuggar i silver

Budhistorik (4 bud)

4553716
4554473
4553716
4543080

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.