Stolar Danmark

604400

STOLAR, 4 st, Farstrup, Danmark, 1960-tal, teak vid rygg samt stomme i bok, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare betsade samt senare monterade skruvar vid sits, omärkta

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar Danmark

Budhistorik (9 bud)
4554787
2 400
4553131
4552958
4552432
1 800
4551402

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.