Pär Lindblad blandteknik

604399

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Fönstret", signerad och daterad Pär L -59, blandteknik på papper, ca 10x8 cm

Fack 13

Pär Lindblad blandteknik

Budhistorik (7 bud)
4554516
4553668
1 400
4550867
650
4550760
600
4544432
550

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.