Etagebord senempire

604397

ETAGEBORD, 2 st, snarlika, 1800-talets andra hälft fanerade med valnöt, svarvade pelare, låda i sarg, på hjul, höjd ca 76, 51x34 cm

Ostadiga, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Etagebord senempire

Budhistorik (49 bud)
4554737
8 200
4554732
8 000
4554736
8 000
4554732
7 800
4554721
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.