Byrå gustavianskt provinsarbete

604387

BYRÅ, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, 3-lådig, fanérad i mahogny, dekor av romber, höjd ca 93, 108,5x47 cm

Enligt uppgift ifrån Gränna socken, Småland.

Senare beslag, lagningar, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Senare beslag, lagningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Budhistorik (4 bud)

4554909
600
4554561
500
4553569
4552703

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.