Skrivbord nyrenässans 1800-tal

604384

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, sarg med 5 lådor, beklädd skrivyta, dragbeslag i patinerad gulmetall, höjd ca 77, 113x61 cm

Senare bemålad, senare beslag, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Budhistorik (22 bud)
4556095
1 600
4556089
4556085
1 400
4556081
1 300
4556080

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.