Scroll Kina 1900-tal

604381

SCROLL, tryck på papper, Kina, 1900-tal, Katt bland pioner, inramad, ca 120x28 cm

Slitage, veck, skador, missfärgningar

Orientaliskt, Konst

Rum 12

Scroll Kina 1900-tal
Budhistorik (36 bud)
4556163
3 800
4556170
3 600
4556163
3 400
4556162
3 200
4556144

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.