Spegel

604375

SPEGEL, omkring 1900, rokokostil, förgylld, träskuren dekor samt i pastellage, mått ca 69x75 cm

Slitage

Speglar

Rum 7

Spegel

Budhistorik (22 bud)
4554326
1 700
4554316
1 600
4554169
4553570
1 400
4553508
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.