Johannes Ravn oljemålning

604373

JOHANNES RAVN (1922-1991): rådsjurskid i skogsbryn, signerad och daterad J Ravn -50, olja på duk, 51x62 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4553542
1 300
4553310
4553541
4553310
4551089

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.