Vas Japan tripod 1900-tal

604369

VAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, tripod, polykrom dekor, höjd ca 21 cm

Lagningar, sprickor, nagg, krackelering

Orientaliskt, Porslin

Vas Japan tripod 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

4544596
4555555
4544596

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.