Taklampa 1900-tal

604367

TAKARMATUR, 1900-tal, smide, 6 st ljuspunkter, längd 94, höjd 110 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Taklampa 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
4556188
750
4551768
700
4556187
700
4551768
500
4550508
450

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.