Jules Schyl oljemålning

604362

JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, olja på duk uppfodrad på pannå, 42x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4544770
1 700
4542681
1 600
4542680
4542679

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.