Skåp 1800-tal

604360

SKÅP, 1800-tal, ek, dörrpar med bakomliggande hyllplan nedtill en låda, höjd ca 197 cm, 122x46 cm

Slitage, kompletterade delar, märken och avslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4556435
2 600
4552010
2 400
4556434
4552010
4546592

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.