Oidentifierad konstnär 1800-tal

604358

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Slottsmotiv med figurer, olja på duk, osignerad, ca 74x99 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Budhistorik (9 bud)
4555878
1 700
4555609
1 600
4553614
4553613
4553612
950

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.