Bartolomé Esteban Murillo kopia efter olja

604350

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800/1900-tal): tärnspelande barn, olja på duk, ca 144x101 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (17 bud)
4556055
3 400
4556090
3 200
4556055
4555995
2 800
4555600
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.