Frans Wilhelm Odelmark akvarell

604348

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Spanjorska med solfjäder, signerad och daterad F. W. Odelmark 1895, akvarell, ca 46x21 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Budhistorik (2 bud)

4545042
4544360

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.