Tumlare 1700-tal

604347

TUMLARE, silver, Augsburg, 1700-tal, invändigt förgylld, höjd ca 5 cm, vikt ca 63 g

Slitage

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Tumlare 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
4554522
3 600
4554515
3 400
4554513
3 200
4554514
4554513
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.