Malva Schalek oljemålning

604346

MALVA SCHALEK (1882-1944): Liggande kvinna, signerad och daterad Malva Schalek 1917, olja på duk, ca 84x110 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Malva Schalek oljemålning

Budhistorik (32 bud)
4556439
19 000
4556438
18 500
4556433
18 000
4556429
17 500
4556431
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 813 EUR, 2 039 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.