Carl-Axel Sjörstrand oljemålning

604345

CARL-AXEL "ACKE" SJÖSTRAND (1875-1927): stadmsotiv med båtkanal, olja på duk, signerad Acke 1933, mått ca 39,5x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Budhistorik

2019-01-08 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.